Vítejte na obnoveném e-shopu. Sledujte FB skupinu a zapojte se do předobjednávky.

Doprava a platba

 

Způsoby dodání

Při zasílání zboží využíváme služeb přepravních společností PPL CZ, České pošty s. p., GLS a Zásilkovna. Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud je zásilka při převzetí poškozená, domluvte se s přepravcem, nebo zásilku nepřebírejte.

AKCE - NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA DOPRAVY - S PPL VÝDEJNÍ MÍSTA POUZE 49 Kč!

PPL Výdejní místa - Vaši objednávku si vyzvednete na vámi předem vybraném výdejním místě PPL. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 49 Kč.

PPL - Bezpečný a rychlý způsob, jak obdržet objednané zboží. Před doručením zásilky vás bude přepravce o termínu doručování informovat emailem a v den doručení také telefonicky. Jednotná cena za balík bez rozdílu váhy 99 Kč.

Doprava:

Zásilkovna z-point/z-box: 79,-

Česká pošta balík do Balíkovny: 99,-

Česká pošta balík do ruky: 139,-

PPL na adresu: 99,-

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 2500,- 


Platba možnost č.1

Převodem na účet 2001306887/2010      VS uvádějte číslo objednávky!

Pokud potřebujete zaplatit později, není problém na platbu počkat. Napište nám prosím tuto informaci do poznámky v objednávce, ať o tom víme.
Ostatní nezaplacené objednávky, které jsou starší než 7 dní, budou automaticky stornovány!

Slovensko

Na Slovensko zasíláme zasilkovnou za 89,- kč. Stačí zvolit ve druhém kroku objednávky zemi doručení Slovensko. Přepočet měny není automaticky. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na email s částkou v € a IBAN kódem. 

Platba možnost č.2 : Online platební kartou